Вступ

vstup-slavyano-arijskie-vedy

Розуміння великої суті Прадавньої Мудрості, яка прихована у «Саньтіях Вєди Перуна» і «Сазі про Інглінгів» дано лише тим, хто серце своє відкриває для пізнання текстів, записаних Рунами Прадавніми, хто не мудрує лукаво і не прагне загордитися знанням своїм у розумінні сокровенного прадавнього сенсу, а тим паче не подумує піднестися над іншими, кого притягує Душа і Дух до Прадавньої Віри Першопредків — Інгліїзму, хто прагне повернутися до коріння свого.

Добрі люди, чисті Духом, від пізнання Саньтій і Саг, отримують Добро собі, а злі, бездуховні і неосвічені люди — Зло для себе. Тому, якщо зло перебуває у серці вашому, не відкривайте «Саньтії Вєди Перуна» або прадавні «Саги» ніколи, і тоді зло в серці вашому не збільшиться і не погубить вас.

Форма написання текс­ту в Саньтіях відрізняє­ться від прийнятої нині, про це можна судити із наведених шлоків Рунічного тексту із Другого Кру­гу Саньтій Вєд Перуна.

Окрім того, ­Рунічний текст «Саги про Інглінгів» відрізняється від більш прадавньої ­Руніки, якою були записані «Саньтії Вєди Перуна», і це не дивно, адже між ними лежить величезний часовий період, який перебільшує десятки тисяч літ. І звичайно ж, від первісного Рунічного тексту відрізняється сучасний текст, написаний кирилицею або латинським шрифтом, тому що сучасні букви не лише змінили своє споконвічне написання, але й ­втратили своє первозданне, Образне значення.

У прадавні часи, Рунами не лише передавали таємний Образ і Суть, ними також позначали числа. Для цього над Руною ставилась риска, яка вказувала, що ця Руна несе числове значення.

Хтось вважає Саньтії і Саги справжніми історичними, хтось захоплюючими міфічними переказами, достойними всестороннього вивчення, хтось називає їх ранньосередньовічною підробкою, намагається заявити про себе як про «всезнаючу і компетентну особистість», яка все знає, і прагне показати свою «значимість» і «вченість» у нашому непростому світі. Але все це не має ані най­меншого значення. Саги і Саньтії — були, є і будуть прадавніми Священними Текстами, для всіх віруючих людей, які сповідують Прадавню Віру Першопредків — Інгліїзм.

16 комментариев

  1. Я заметил, некоторые блоггеры любят провоцировать читателей, некоторые даже сами провокационные комменты оставляют сами у себя на блоге

  2. Автор, а у вас никто записи не тырит? А то у меня заколебали уже — копируют и копируют. И главное, что даже ссылку никто не удосужится поставить.

  3. Слушайте, давайте махнем в ближайшие выходные за город и там все это обсудим. Вы ведь из Москвы?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.