Про книгу

slavyano-arijskie vedy pro knigu

Cаньтії Вєди Перуна (Книга Мудрості Перуна) — один із прадавніх Слав’яно-Арійських Священних Переказів, збережених Жерцями-Хранителями Древньоруської Інгліїстичної церкви Православних Старовірів-Інглінгів.

Саньтії, в оригіналі, лише візуально можна назвати Книгою, оскільки Саньтії — це пластини із благородного металу, який не піддається корозії, на яких написані Прадавні х’Арійські Руни.

Прадавні Руни — це не букви і не ієрогліфи у нашому сучасному розумінні, Руни — це таємні Образи, які передають величезний об’єм Прадавніх Знань. Ця прадавня Рунічна форма письма не зникла, як інші прадавні алфавіти, азбуки і буквиці в глибинах віків і тисячоліть, а продовжує залишатися основною формою письма Жерців Древньоруської Інгліїстичної церкви Православних Старовірів-Інглінгів.

У прадавні часи, х’Арійська Руніка послужила основною базою для створення різних спрощених форм письма: прадавнього Санскриту, Черт і Резів, Деванагарі, англо-саксонської і германо-скандинавської Руніки, і багатьох інших.

Аби х’Арійська Рунічна форма письма зберігалася і надалі, для наших потомків, вона викладається у Духовних Семінаріях Древньоруської Інгліїстичної церкви Православних Старовірів-Інглінгів, аби Прадавня Мудрість не загинула у позачасному прос­торі, а передавалася із покоління у покоління.
Аби уявити собі як виглядають Саньтії, потрібно запам’ятати, що кожна Саньтія складається із 16 шлок, кожна шлока містить 9 рядків, у кожному рядку під єдиною рискою, яку називають піднебесною, начертані 16 Рун, на кожній пластині 4 шлоки, по дві із кожного боку. Дев’ять Саньтій на 36 пластинах складають Один Круг, і ці пластини, які містять 144 шлоки, скріплені 3 кільцями, які символізують три Світи: Явь (Світ людей), Навь (Світ Духів і Душ Предків), Правь (Світлий Світ Слав’яно-Арійських Богів). Дев’ять Кругів Саньтій, які містять 1296 шлок, або 11664 ряд­ка, або 186624 взаємоуправляючі х’Арійські Руни складають смисловий Образний збірник, який називають із прадавніх часів — ВЄДА, або використовуючи латинську форму — ЕДДА.

Саньтії мають змістовну форму діалогу і були записані біля 40000 літ назад. У Першому Крузі розповідається про те, які Заповіді дав народам Великої Раси і потомкам Роду Небесного Бог ­Перун; про майбутні події протягом Сварожого Круга і Дев’яноста Дев’яти Кругів Життя, тобто 40176 літ, і багато іншого….

20 комментариев

  1. Вообще я конечно же люблю написать какую-нибудь скабрезную критику, но тут ни к чему не придраться! 🙂

  2. Моё мнение вопрос развёрнуто полностью, автор выжал всё что можно, за что ему мой поклон!

  3. Здорово вы мне помогли. Честное слово, новыми красками все заиграло. Я понял теперь, как на самом деле все круто. Автор, низко кланяюсь )))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.