Передмова

peredmovadlya slavyano-arijskie vedy

Це друге видання, котре Ви, шановний читачу, тримаєте в руках, буде цікавим якщо не усім, то дуже багатьом, незалежно від віросповідання, політичної орієнтації, професійної діяльності, рівня освіченості і т.д.

Хтось намагається зрозуміти навколишню дійсність і, оглядаючись назад, вдивляється у теперішнє і намагається заглянути в майбутнє; хтось інтуїтивно або свідомо шукає шлях до істинного і багатогранного знання і духовної досконалості; хтось вже встав на цей шлях і знаходиться на його початку; а для когось знайомство із цим виданням буде означати не лише кількісне, але й якісне наповнення уже набутих раніше знань.

…………….

Коли безмежні потреби Духовної Досконалості не сформовані — виникає порожнеча. Природа не витримує порожнечі. Запропонований технократичний шлях розвитку цивілізації західного зразка — глухий кут для людства. Необхідний Духов­ний Шлях. Головне завдання — допомогти людині повернутися до свого Родового Коріння і знайти Віру в Правь, Світлий Світ Богів, і стати справжньою Православною людиною. Світ Праві так само ­реальний, як і наш світ Яві. Він існує в області найвищих тонких енергій і за границями нашої свідомості. Це можна порівняти з людиною в сусідній квартирі. Її не видно і не чутно, але вона існує незалежно від вашої думки і бажання, визнаємо ми чи ні факт її існування. Вона просто існує. Що потрібно зробити для того, щоби побачити її? Відповідь очевидна — постукати до неї у двері, тому що сказано: «стукайте і відчинять вам». Відкриття дверей у незвідане — це отримання якісно нового для нас Знання, але як відомо: «Нове — це добре забуте старе». Інформація, яка збереглася у Прадавніх Рунічних текстах, несе у собі величезне знання Прадавньої Мудрості Першопредків.

…………….

Приклади можна би було продовжувати, але хочеться підкреслити ще раз: Прадавні Слав’яни і Арії володіли фундаментальними Сокровенними Знаннями про матеріальні і нематеріальні Світи. Вони поважали і шанували своїх Світлих Богів, які дали їм Життя і ці Знання — Слав’яно-Арійські Вєди…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.